stary opis o nas

Firma Active Time powstała z myślą o najmłodszych mieszkańcach Wałbrzycha i okolic. Jej głównym celem jest promowanie pływania niemowląt i zdrowego trybu życia.

Lekcje pływania prowadzone są przez Halinę Bernatt mgr Turystyki i Rekreacji Poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Podczas studiów w kraju i za granicą zdobyła wiedzę z zakresu rekreacji ruchowej dzieci, młodzieży, osób starszych i niepełnosprawnych. Posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej – specjalność pływanie, jest młodszym ratownikiem WOPR i animatorem czasu wolnego. Ukończyła również kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej oraz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt.

Aktywny tryb życia jest jej pasją, którą realizuje w życiu codziennym. Uprawia jogę, turystykę pieszą, górską, nordicwalking, jeździ konno i na nartach, a w wodzie czuje się jak ryba.

Praca z dziećmi jest dla niej przyjemnością i wyzwaniem, któremu stara się sprostać każdego dnia. Spędza czas z dziećmi nie tylko w wodzie, ale także na wycieczkach i obozach krajowych i zagranicznych.

[one_third][/one_third]

LOGO PSPN

[divider type=”shadow”][/divider]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *