Obozy Happy Summer 2016

Firma Active Time zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty obozów sportowych Happy Summer 2016, które tworzymy we współpracy z wrocławskim Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Happy Time.

Proponujemy Państwu dziesięciodniowe obozy tematyczne o bogatym programie edukacyjno-sportowym z dodatkowymi atrakcjami jak starożytna olimpiada herosów, poszukiwanie skarbów, czy niezapomniane spotkanie z Iwanem Drago w zmaganiach Strongmenów. Razem będziemy się dobrze bawić, wspólnie zagramy w Dingo Ringo i będziemy śpiewać szanty. Dla każdego uczestnika przewidziane są nagrody i upominki.

Zajęcia prowadzone będą pod okiem wykwalifikowanej kadry, którą tworzą absolwenci oraz studenci Akademii Wychowania Fizycznego, trenerzy, instruktorzy różnych specjalności, z wieloletnią praktyką w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz pod opieką medyczną.

Całościowy program obozów został przygotowany w oparciu o siedmioletnie doświadczenie firmy Happy Time, dzięki czemu mamy pewność, że nasza usługa zostanie wykonana rzetelnie i bezpiecznie.

OBÓZ PŁYWACKI


OBÓZ ŻEGLARSKI


OBÓZ WĘDKARSKI

OBÓZ WINDSURFINGOWY


OBÓZ KONNY

OBÓZ JUNIOR TRIATHLON


OBÓZ ARTYSTYCZNY