WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Coraz bliżej święta!
Z tej okazji firma Active Time zaprasza na warsztaty bożonarodzeniowe.
W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa trzy warsztaty, na których poznamy różne sposoby upiększenia domu na zbliżające się święta.
Zapraszamy na warsztaty:
1. florystycznych drzewek bożonarodzeniowych,
2. wiszących wianków bożonarodzeniowy,
3. bożonarodzeniowych kompozycji kwiatowych w naczyniu.
Na bazie zdobytej wiedzy na naszych warsztatach, uczestnicy będą mogli w przyszłości z łatwością poradzić sobie w przygotowaniu dekoracji do domu lub prezentu na specjalną okazję.
WSZYSTKIE WYKONANE PODCZAS WARSZTATÓW KOMPOZYCJE UCZESTNICY ZABIERAJĄ ZE SOBĄ DO DOMU 🙂
Zapisy i szczegółowe informacje:

http://warsztaty.activetime.com.pl/
tel: +48 733 829 327
mail: biuro@activetime.com.pl

WARSZTATY MIKOŁAJKOWE

10.12.2014. (środa) godz. 17:00
Warsztaty dla dzieci od 3 roku życia wraz z rodzicami/opiekunami.
Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć piękną, bogatą i dobrze skomponowaną dekorację, doskonale upiększającą świąteczny wystrój domu. W trakcie zajęć zapoznamy się z techniką tworzenia florystycznych drzewek bożonarodzeniowych. Jest to bardzo oryginalna kompozycja umożliwiająca pacę z różnymi materiałami takimi jak suche, barwne kwiatostany, szyszki, orzechy, plastry owoców, egzotyczne łupiny, mech i inne świąteczne ozdoby.
KOSZT 30 zł/os
*w cenę wliczone są materiały, wykonane kompozycje uczestnicy zabierają do domu

WARSZTATY WIANKÓW BOŻONARODZENIOWYCH

18.12.2014. (czwartek) godz.18:00
Podczas warsztatów uczestnicy wykonają wiszący wianek bożonarodzeniowy, który będzie idealną dekoracją na drzwi wejściowe czy ozdobą przy stole wigilijnym. Dowiemy się jakimi metodami można wykonywać wianki by stworzyć niezapomniane dekoracje domu na każdą okazję. W trakcie warsztatów, krok po kroku, przejdziemy przez proces tworzenia wianka w stylizacji typowo bożonarodzeniowej, będą przeważały bogate kolory złota, czerwieni i zieleni. Będziemy pracować nie tylko z bombkami ale również z różnymi materiałami florystycznymi, takimi jak szyszki, orzechy, plastry owoców oraz z tasiemkami, sznurkami, koronkami i filcowymi ozdobami.
KOSZT 50 zł/os
*w cenę wliczone są materiały, wykonane kompozycje uczestnicy zabierają do dom

WARSZTATY KOMPOZYCJE W NACZYNIU

19.12.2014. (piątek) godz.18:00
Podczas warsztatów nauczymy się wykonywać bożonarodzeniową kompozycję kwiatową w naczyniu. Jest to metoda umożliwiająca stworzenie pięknych i bardzo trwałych dekoracji z żywych kwiatów ciętych. Każdy uczestnik stworzy kompozycje, która doskonale nadaje się do ozdobienia wigilijnego stołu, upiększenia ulubionego kącika w domu lub jako własnoręczne wykonany podarunek dla bliskiej osoby. Uczestnicy będą wykonywać kompozycje z wybranych przez siebie materiałów roślinnych i dekoracji świątecznych. Dowiedzą się, jak zestawiać ze sobą kwiaty i zieleń, aby powstała harmonijna, piękna i dobrze skomponowana kompozycja, jak przygotować i przechowywać kwiaty i gąbkę florystyczną , by dekoracja była trwała.
KOSZT 40 zł/os
*w cenę wliczone są materiały, wykonane kompozycje uczestnicy zabierają do domu