O Active Time

Firma ACTIVE TIME powstała z miłości do aktywnego spędzania czasu wolnego. Zajmujemy się rekreacją ruchową dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów prowadząc zajęcia w wodzie, na sali oraz na świeżym powietrzu. Zajęcia prowadzimy na kilku różnych obiektach, a także dojeżdżamy do Państwa na treningi indywidualne. Naszym głównym celem jest umożliwienie każdej grupie społecznej i wiekowej podejmowania aktywności ruchowej na terenie Wałbrzycha i jego okolic.

 

ZAJĘCIA W WODZIE

Wiodącą gałęzią naszej firmy jest nauka pływania niemowląt i małych dzieci. Zajęcia prowadzone są w formie kursu, w którym uczestniczy rodzic i dziecko. Prowadzimy również indywidualną naukę oraz doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów. Z wodą związane są także zajęcia Aqua Aerobic oraz Aqua Senior – zajęcia ruchowe w wodzie.

 

ZAJĘCIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

W ofercie firmy znajdą Państwo także lekcje nauki Nordic Walking – marszu przy pomocy kijów. Zajęcia kierujemy do dzieci, młodzieży, rodziców, kobiet w ciąży, seniorów, osób z nadwagą, osób niepełnosprawnych, osób ze schorzeniami, jednym słowem do wszystkich, którzy chcą spędzić swój wolny czas na świeżym powietrzu, a tym samym poprawić kondycję fizyczną i psychiczną.